Slide 1 مشاهده ویدئو
درباره ما؟
چرا انتخاب ما؟ آنــا

هلدینگ
با ارتقا سطح کیفی می توان نگاه جدیدی در راستای ساخت و ساز داشت
ما این کار را خواهیم کرد ، هیچ کس مثل ما نیست متعهد به کیفیت و نتایج برتر

اکنون می خواهیم در راه سازندگی چرخ کوچکی باشیم در ماشین بزرگ آبادانی

واحد مهندسی

واحد مهندسی
این تیم متشکل از مهندسین مجرب و متعهد در زمینه طراحی و اجرا میباشد تیم مهندسی با بررسی ساختار پروژه و دریافت نظرات کارفرما مشاوران کارفرما با هدف پیاده‌سازی تمامی ویژگیهای پروژه اجرای پروژه را عملی ساخته و در تمام طول مدت اجرا در کنار تیم های اجرایی و روند اجرایی پروژه را دنبال نموده تا تمامی اهداف و مشخصات پروژه عیناً در زمان مقرر اجرا شود
اطلاعات بیشتر ...

واحد نظارت

واحد نظارت
شاید به جرات هلدینگ آنا را بتوان در این زمینه یک شرکت پیشرو نامید که با ایجاد واحد نظارت به قصد بالا بردن کیفیت سعی در انجام سیستمهای خودکنترلی دارد مدیران هلدینگ آنا به درستی این موضوع را دریافتند که همیشه انجام کنترل های لازم در حین اجرا باعث کاهش هزینه‌های دوباره کاری و افزایش کیفیت کار خواهد شد واحد نظارت و کنترل کیفی واحدی مستقل است که تحت نظارت مدیریت شرکت قرار دارد و کلیه فعالیت های اجرایی پروژه های جاری را رصد می نماید
اطلاعات بیشتر ...

زمینه های فعالیت

زمینه های فعالیت
*احداث جاده جدید اعم از آسفالت یا بتن مستلزم تولید یک سازه آسفالت پیوند شده *پارک و فضای سبز و محوطه سازی
*تولید قطعات پیش ساخته و اجزای ساختمان
*طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضای اداری تجاری و مسکونی
*ابنیه صنعتی و سازه های حجیم
*ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونیکه از یک پایه پایدار شروع می شود.
اطلاعات بیشتر ...
درباره

درباره ما

همیشه کیفیت

هلدینگ آنا با هدف فعالیت در زمینه ساخت و ساز و اعتقاد به توانایی‌های متخصصین داخلی شروع به کار این هلدینگ کیفیت کار را اصل محور فعالیت‌های خود قرار داده و بر این باور است که با ارتقاء سطح کیفی می توان نگاه جدیدی در راستای ساخت و ساز داشت سرمایه گذاری صحیح در بخش مهندسی و نظارت موجب ارتقای این هلدینگ شده است سیستم خودکنترلی این مجموعه بزرگ مانند سایر سیستم‌های نظارتی با استفاده از استاندارد های مدون به عنوان اولین و مهمترین مرجع کنترلی اقدام به آزمایش های کیفی درباره نوع و نحوه اجرای پروژه می نماید انجام ده ها پروژه عمرانی به ارزش میلیاردها تومان در طی این سال‌ها نشانی کوچک از توانمندی‌های فنی و اجرایی هلدینگ آنا است اکنون می خواهیم در راه سازندگی چرخ کوچکی باشیم در ماشین بزرگ آبادانی

 • مهندسی عالی
 • مدرن و به روز
 • مواد درجه یک
 • سازه هایی با عمر طولانی
خدمات

چکار میتوانیم برایتان انجام بدهیم

خدمات ساختمانی ما

ساختمان

ساختمان یا عمارت، بنایی است با سقف و دیوارهای ایستاده.
اطلاعات بیشتر

راهسازی

ساخت و ساز جاده شامل استفاده از آسفالت ، آسفالت مایع ، بتن ، تثبیت خاک ، میلگرد ، سنگفرش و ماشین آلات بازیافت آسفالت و سایر مواد تعمیر جاده می باشد.
اطلاعات بیشتر

تعمیرات

همه وظایف محوله مربوط به تعمیر و نگهداری است.
اطلاعات بیشتر

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.

چگونه؟

مراحل ساخت و ساز

مراحل کار در
ساخت و ساز ؟

ایجاد شعار برای شرکت ساختمانی شما است
برای برندینگ کلی بسیار مهم است. 

۰۱

آژانس / مناقصه

اطمینان حاصل کنید که اسناد طراحی بررسی و مجاز هستند

۰۲

ساخت و ساز

به هماهنگی اثاث کشی و روند حرکت کمک می کند

۰۳

اجرای پروژه

کارفرمایان حرکت تجهیزات ، عملیات و کارکنان را هدایت می کند

نقل قول

به ساخت و ساز علاقه دارید؟

درخواست یک تماس رایگان و عادلانه

ایجاد شعار برای شرکت ساختمانی شما برای برندسازی کلی بسیار مهم است. و نام تجاری در دنیای امروز نمی توان نادیده گرفت ، امیدواریم که شعارهای ساختمانی فوق. فراموش نکنید که آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  نظرات مشتریان

  ببینید مشتریان راضی ما چه می گویند

  مشتریان خوشحال ما

  “تجربه عالی !! مایکل کل مراحل را از مرحله برنامه ریزی گرفته تا کارخانه نهایی آسان کرده است. استیو و خدمه او کار بزرگی انجام داده اند. من احساس می کردم که باغهای Lavish واقعاً به آنچه می خواستم گوش می دادند ، به من ایده دادند و کمک کردند من تصمیم می گیرم که چگونه حیاط خلوت خود را به مکانی برای استراحت و لذت بردن از منظره تبدیل کنم. ”

   

  – ریچارد داوسون

  وی گفت: “من فقط می خواهم از همه شما متشکرم که برای کار با آنها و داشتن ستاره های راک با بهترین نگرش در این طبقه شانزدهم برای ساخت SPS بسیار سرگرم کننده بودند. این برای من بسیار جالب است که همه شما هر هفته با لبخندهای صورت خود به میز می روید و آماده حل هر مسئله ای هستید. ”

   

  – لیزا جردن

  “گرینر برای توسعه مجدد پارک دفتر وستند سنتر برای ما شریک حیاتی بوده است. تیم مدیران پروژه ها ، سرپرستان و تیم های پشتیبانی آنها نمی توانند با هیچ پیمانکاری دیگری که در طی ۱۵ سال گذشته با آنها کار کرده ام ، رقیب باشند. ”

   

  – مایکل اندرسون

  image
  image